Jelentéskészítő elemző

2024-02-14 11:03:36

Hirdetés adatai

  • Feladó: Virág László
  • Feladva: 2024-02-14
  • Lejár: 2024-05-14

Leírás

Állás információ
Állás neve
Jelentési szakember
Szakmai terület
IT & Technológia
Foglalkozás

Feladatok és tevékenységek
Lelkes és szorgalmas jelentéskészítő szakembert keresünk nagy e-kereskedelmi ügyfeleink logisztikai és pénzügyi jelentéseinek kezelésére. A jelentési szakember felelős a hatékony működési és pénzügyi jelentések (belső és külső) megszervezéséért és biztosításáért, az eltérések és az adatminőségi problémák megoldásáért, a veszteségek okainak kivizsgálásáért és a számlázáshoz szükséges inputok biztosításáért. A sikeres jelentéstételi szakembernek képesnek kell lennie hatékony és költséghatékony jelentéstételi megoldások biztosítására. Képesnek kell lennie a problémák azonnali megoldására és erős kommunikációs készségekkel kell rendelkeznie.

Felelősségek - Adatbevitel, exportálás, import
- A logisztika és a pénzügyi jelentések teljes körű felelőssége - mind
az ügyfeleinken kívül, mind a vezetőségen belül - Jelentési és adatminőségi problémák kivizsgálása és megoldása - Számlázási problémák
, ügyfélviták vagy panaszok
kivizsgálása és megoldása

- Visszajelzés nyújtása partnereknek, ügyfeleknek és belső kollégáknak / csapatoknak Hogyan
Adatminőségünk, adatkövetésünk stb.
javítása - Elemzések készítése és fejlesztési javaslatok adása az adatminták
és statisztikák
alapján - Kapcsolattartás a könyveléssel, beszállítókkal és ügyfelekkel
- A vállalat szállításirányítási rendszerének
frissítése - Az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása, rendszeres frissítések biztosítása

Követelmények
További követelmények
- BA / BSc diploma szükséges. Előny, ha pénzügyekben vagy más kapcsolódó
területeken
rendelkezik - 2+ év tapasztalat szükséges a pénzügyi beszámolásban.
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség.
- Microsoft Office jártasság - különösen a Microsoft Excel nagyon fejlett készségekre
és gyors munkaképességre van szükség (pivot tábla, nagy adatkezelés, adatérvényesítések
, automatizált jelentési irányítópultok stb.)
- Jó tapasztalat adattárházak, műszaki adatbázisok
és egyéb üzleti intelligencia / adatvizualizációs eszközök kezelésében (Tableau, PowerBI stb.)
- Előny, ha bármilyen logisztikai menedzsment szoftverrel, web 2.0 szoftverrel, Slack
, Google GSuite-val rendelkezik.
- Nagyon precíz adminisztrációs készségek, a pontosságra
összpontosítás - Jó kommunikációs készség - Erős problémamegoldó készség
, képesség a problémák megoldására / koordinálására.
- Írott és szóbeli angol nyelvtudás

Helyszín
: Vecsés/ XVIII. Budapest, Magyarország
A munka többnyire irodai alapú, alkalmanként otthoni irodával

További információ

Irodai munka

Cím

Régió: Budapest
Település: 18. kerület

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Középiskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Típus: Informatika, telekommunikáció
  • Elvárt nyelvismeret: Angol

Virág László
+36209584766

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések

SzínesVilága Cikk ajánló

További magazin cikkek »

Weblapok webáruháza ajánló

További webáruházi ajánlatok »

Helyi látnivalók

További helyi látnivalók »

Helyi Programok / események

További helyi programok / események »